Ana sayfa

Megagem International Co.,Ltd

şirket Profili
Megagem International Co, Ltd, ayrıca Shenzhen Megagem Tech Co Ltd, LED ekran Ar-Ge, üretim ve pazar geliştirme adamıştır.

Megagem, "LED ekran endüstrisinin tepesinde durmak" vizyonu ve "mega ekranlarla dünyayı aydınlatmak" misyonuyla, LED ekran endüstrisi vetarans grubu tarafından kurulmuştur. Çin'deki LED ürünlerinin merkezi Shenzhen'de bulunan Megamem, Megagem'i kalite kontrolünde ve yeni LED ekran ürünlerinin geliştirilmesini desteklemek için tüm LED ekran bileşenleri için olgun ve güvenilir bir tedarik zincirine sahiptir.

Megagem'in LED ekran Ar-Ge ve üretimine başladığı ilk günden itibaren, müşterilerine uzun vadede istikrarlı performans için yüksek kaliteli ve güvenilir LED ekran ürünleri sunmayı hedefledik ve bunu dünya genelinde tedarik ettiğimiz 5 yıl boyunca LED ekranlarımızda sıkı tuttuk. .

Megagem'in odaklandığı öne çıkan LED ekranlar şunlardır: Dış Mekan Reklamcılık LED Ekranları, İç Mekan Ticari LED Ekranları, Etkinlik Kiralama LED Ekranları, Sahne LED Ekranları, Cam Duvar LED Ekranları, LED Skor Tablosu Ekranı, LED Ekran Reklam Panosu, vb. Kuzey Amerika, Güneydoğu Aisa, Orta Doğu, Avustralya, Latin Amerika, Afrika, vb.

Yılların gelişmesiyle birlikte, Megagem kalite ve çevre yönetim sistemi için ISO9001 ve ISO14001 sertifikalı fabrikasına sahiptir ve LED ekran ürünleri CE, RoHS, EMC, ETL, UL, CCC, FCC vb. Kriterlerine uygundur.

Megagem, nicelikten önce kaliteye inanıyor ve güvenilir ürünler LED ekran endüstrisindeki müşterilerin güvenini, itibarını ve pazarlarını geri getiriyor.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2009, Eylül

SHENZHEN MEGAGEM TECH CO (Shenzhen Megagem interenational limited) Shenzhen Çin'de kuruldu. Biz esas üretim, araştırma ve geliştirme, LED ekran satış yapan.

2010. Nisan

Entegre dış ve iç mekan üretim hatlarını da ekledik, aynı yıl yurtdışı pazarına başlamak için yurtdışı satış departmanımızı kurduk

2011 Mayıs

Satış ekibimiz 8 kişi, 5 milyon dolarlık USD performansımız var. Aynı zamanda, en yeni SMT makinesini zaten satın aldık. Ürün serimizi güncellemeye başlamak ve TOP görüntüleme etkisini ve daha kararlı kaliteyi sağlamak için kendi özel PCB tasarımını tasarlamaya başlayabilirsiniz.

2012, Haziran

Tüm kiralık led ekran serileri için kendi tasarımımızı bitirdik ve farklı ülkelerden iyi bir müşteri itibarı elde ettik.

2013, mayıs

Kapalı HD tasarım ve özel açık ön erişim tasarımımızı bitirdik. .all ürünler ağırlıklı olarak Avrupa, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Asya ve Orta Doğu'daki bazı ülkelere ihraç edilmektedir.

2014, Ağustos

Dış ticaret ekibimiz 15 kişiye ulaştı, Yıllık satışlar 11 milyon dolara ulaştı. Aynı zamanda ürün kalitesi ve istikrarı nedeniyle, iyi bir müşteri itibarı kazandık.

2015. Eylül

Ekran etkisini ve kalitesini tekrar optimize etmek için tüm led ekran ve PCB tasarımımızı güncelliyoruz. Ve HD küçük piksel pitch piyasasına girmeye başlayın. Toplam çalışan sayısı 200 kişiye ulaştı. Yeni fabrikamıza taşındık. 3500sqm.

2016. Mar

Otomatik üretim makinelerini tanıttık, Üretim verimliliği yeniden geliştirildi. Büyütmek üretim yeteneği (> 3000sqm / mon). Ve maliyet üretme azalır, o zaman müşterilerimizin yerel pazardaki pazarlarını büyütmelerine yardımcı olmak için çok fazla fiyat avantajımız vardır.

2017 Şubat

Kiralama led ekranımızı ve HD küçük perde LED ekranımızı tekrar güncelliyoruz. Bu, geleceğin trendi. Bu yıl daha fazla pazar var, satış performansımız 18 milyona ulaştı.


Pazarınızı büyütmek ve daha fazla iş elde etmek için her zaman en iyi ürünü elde etmenize yardımcı olacağız.

Megagem International Co.,Ltd Megagem International Co.,Ltd Megagem International Co.,Ltd Megagem International Co.,Ltd Megagem International Co.,Ltd Megagem International Co.,Ltd Megagem International Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Diğer

Markalar : Megagem

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 1500000-2000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Kapalı Kiralık LED ekran satış için iyi kalite Kapalı Kiralık LED ekran satış için iyi kalite Kapalı Kiralık LED ekran satış için iyi kalite Kapalı Kiralık LED ekran satış için