Sertifikalar
 • Çin Shenzhen EliteLED Electronics Co.,Ltd Sertifikalar
  Standart: CE-EMC
  Sayı: BSTXD210521096801EC
  Yayımlanma tarihi: 2021-05-27
  Bitiş tarihi: 2025-11-27
 • Çin Shenzhen EliteLED Electronics Co.,Ltd Sertifikalar
  Standart: CE-LVD
  Sayı: BSTXD210521096801SC
  Yayımlanma tarihi: 2021-05-27
  Bitiş tarihi: 2025-11-27
qc profili

Şirketler ve ürünler arasındaki fark kalite kontrol yönetimidir, EliteLED satın alma, geliştirme, üretim ve servis sonrası katı kalite yönetimi uygular, satın alma sürecinde tedarikçilerimizin yeteneklerini ve güvenilirliklerini sansürler ve analiz ederiz, geliştirme sürecinde, deneme üretiminde ve büyük ölçekli üretime geçmeden önce üretim başına gerçekleştirilir, üretim sürecinde, IPQC, FQC ve QA, müşterilere göndermeden önce ürün kalitesini garanti eden tüm üretim sürecini denetleyecektir.Everyinled, ürünlerini garanti eder ve kalite itibarına değer verir.

 

Kalite kontrol politikamız: Müşterilerle birlikte pazar odaklı, talimatlara dayalı ve sürekli iyileştirme, müşterilere mükemmel ürünler ve üstün hizmetler sunmayı garanti eder.


Kalite Kontrol Sistemi: ISO9001:2009, aşağıdaki ana özelliklerle kalite yönetim sistemimize rehberlik eder:


1. Müşteri önce gelir

 

2. Açıkça ifade edilen prosedürler ve talimatlar

 

3. Tüm personel için tam katılım

 

4. İşlemler iletme

 

5. Kalite kontrol sistemi yönetimi iyileştirir

 

6. Sürekli İyileştirme7.Müşterilerle karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler

 

KK Bölümleri


1. IQC (gelen kalite kontrolü)
IQC, depo ve teknoloji departmanı tarafından uygun şekilde yapılır; Büyük ölçekli satın alma ve bitmiş ürünlerin seri üretiminden önce, belirlenmiş standartlar ve talimatlara uygun olarak, hammadde örnekleri kesinlikle test edilir, kusurlu olanlar ele alınacak veya önemli olan iletilecektir. IQC, bu tür malzemelerin ilgili tedarikçilerine; tüm bunlar, hepsinin IQC standartlarını ve talimatlarını karşıladığından emin olmak için yaptı.


2. IPQC:Girdi Proses Kalite Kontrolü
Prodution&Tech departmanları, IPQC'nin "LED ekran üretim talimatları", "Yapıştırıcı doldurma için LED ekran talimatları", "LED ekran montajı çalıştırma talimatları" vb. çalışma pozisyonlarına ve çalışma talimatlarına kesinlikle uyulmalıdır.


3. FQC: Kalite Kontrolünü Bitir
Yukarıdaki 2 işlem tamamlandıktan sonra, bitmiş ürünlerin iyi performanslarını sağlamak için "LED ekran test talimatları", "LED ekran yaşlanma testi talimatları", "LED ekran paketleme işlemleri kılavuzu" gibi FQC çalıştırılır.


4. Proje kurulumu ve satış sonrası servis
Led Ekran kurulumu, Eachin'in LED ekran Kurulum gereksinimlerine ve kullanım kılavuzlarına kesinlikle uygundur. Tamamen kurulduktan sonra, müşterilerin memnuniyet anketini yaparız ve led ekranların performanslarının takibini yaparız.